Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Автоматски машина за вртење торби за филтрирање

Почетна » Производи » Машина за шиење на филтри за торби » Автоматски машина за вртење торби за филтрирање

Автоматски машина за вртење торби за филтрирање

  • https://www.sffiltech.com/img/automatic_filter_bag_top_turning_machine.jpg

Автоматска машина за вртење торби за филтрирање на врвот

спецификација:
Контактирајте нè >>
  • Опис
  • апликација
  • Слика
  • Пребарување

филтер торба машина за вртење на торбички за филтриран филтер торба ППС акрилен филтер се чувствува ппс филтер се чувствува
Видео : https: //youtu.be/7kIFYou09VA
2016 машината за вртење торби за филтрирање XNUMX е специјална дизајнирана за вртење на врвот на филтската торба

Моќ 220V, една фаза, 50Hz
Детални слики

Зошто Sffiltech за машина за вртење торби со филтрирање
1.импортиран познат електричен дел
2. Гарантиран дизајн за да се избегне каква било човечка топлина
3. Гаранција за 1 година
4.Перфектен дизајн за машината

Зошто да изберете нас
1.Нашата машина за вртење торби за филтрирање може да се сврти автоматски нагоре.
2. Може да собере многу трошоци за работна сила
Пакување и испорака

пакет и испорака на машината за вртење торби со филтрирање
1.Стандарден пакет за извоз
2.Wooden пакет за извоз
Големина на пакет: 3 см (Л) * 0.8 см (Ш) * 0.9 (Н)

Контакт форма