Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Автоматски машина за вртење торби за филтрирање

Почетна » Производи » Машина за шиење на филтри за торби » Автоматски машина за вртење торби за филтрирање

Производи

Контактирајте нѐ

 • Тел: 0086 21 54715167 /
          0086 18501617016
 • Е-пошта: info@sffiltech.com
 • Факс: 021 33321505
 • Адреса: Соба Бр.5004, Северно-булинг, зграда на Нова Кангиан Техника, Бр.951 Jianchuan Road, Minhang Disctrict, Шангај Кина
 • Автоматска машина за вртење торби за филтрирање на врвот

  Опис :филтер торба машина за вртење на торбички за филтриран филтер торба ППС акрилен филтер се чувствува ппс филтер се чувствува
  Видео : https: //youtu.be/7kIFYou09VA
  2016 машината за вртење торби за филтрирање XNUMX е специјална дизајнирана за вртење на врвот на филтската торба

  Повеќе
Почетна Претходно 1 Следна Презиме - Вкупно 1 1 евиденција Тековната страница / Вкупно 1 20 по страница