Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Филтер за лепило со лепак за торбички за филтер торба без дупка од низата

Почетна » Производи » Машина за шиење на филтри за торби » Филтер за лепило со лепак за торбички за филтер торба без дупка од низата

Филтер за лепило со лепак за торбички за филтер торба без дупка од низата

  • https://www.sffiltech.com/img/filter_bag_glue_coating_machine_for_filter_bag_no_thread_hole.jpg

Машина за премачкување со лепак за торбички за филтер торба без дупка за навој

спецификација:
Контактирајте нè >>
  • Опис
  • апликација
  • Слика
  • Пребарување

филтер торба цевка машина лепак дупка дупка
Видео: https: //youtu.be/uqX9erirbdE

Машина за лепење на конец за цевки од филтер торба за 2016 година е специјална дизајнирана за машина за лепење дупки за цевки со филтер торба

 

 

Sffiltech за машина за лепак со торбички за филтрирање
1.импортиран познат електричен дел
2. Гарантиран дизајн за да се избегне каква било човечка топлина
3. Гаранција за 1 година
4.Перфектен дизајн за машината

Зошто да изберете нас
1. Може да се користи во стаклени влакна и тефлонски и други специјални торби за филтрирање
2.2. Што ќе ја направи ефикасноста на филтерот многу подобра
Пакување и испорака

Контакт форма