Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Кафез за филтрирање

Почетна » Производи » Филтер за прав » Кафез за филтрирање

Производи

Контактирајте нѐ

 • Тел: 0086 21 54715167 /
          0086 18501617016
 • Е-пошта: info@sffiltech.com
 • Факс: 021 33321505
 • Адреса: Соба Бр.5004, Северно-булинг, зграда на Нова Кангиан Техника, Бр.951 Jianchuan Road, Minhang Disctrict, Шангај Кина
 • Cвезден филтер кафез

  Опис :Кафез со филтер за куќишта е направен од галванизиран челик или нерѓосувачки челик.
  Најчесто се продаваат три вида материјал за кафез со филтер за собирање прашина:
  Кафези со филтри од галванизиран челик
  Кафез од нерѓосувачки челик
  Кафез за филтрирање на силикон

  Повеќе
 • Кафез за потпорна торба

  Опис :Кафез за филтрирање на куќишта за торби се изработени од галванизиран челик или нерѓосувачки челик.
  Најчесто се продаваат три вида материјал за кафез со филтер за собирање прашина:
  Кафези со филтри од галванизиран челик
  Кафез од нерѓосувачки челик
  Кафез за филтрирање на силикон

  Повеќе
 • Заеднички филтер кафез

  Опис :Број на надолжна жица 8-24 жици (тип на круг) 10-16 жици (овален тип)
  Врвен стил на филтерот во кафезот
  Плисен филтер кафез
  Кафез со филтер за чанти
  Кафез со торба од единечен дел
  двојна жица од типот на завртка
  Завој на филтер кафез

  Повеќе
Почетна Претходно 1 Следна Презиме - Вкупно 3 1 евиденција Тековната страница / Вкупно 1 20 по страница