Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Маска за лице

Почетна » Производи » Материјал за маска за лице » Маска за лице

Маска за лице

  • https://www.sffiltech.com/upfile/2020/05/18/20200518103053_324.png

Медицинска маска за лице

спецификација:

Контактирајте нè >>
  • Опис
  • апликација
  • Слика
  • Пребарување

1.Материјал: водоотпорна ткаенина, растопена разнесена ткаенина, неткаен филтер

2. Број на слоеви: 3 

3. Функција: Медицинска маска за еднократна употреба е за вируси, грип

4.Погоден врана: Возрасен

5. Пакување: 10 парчиња / торба

6. Начин на транспорт: воздушен транспорт или експрес

7. MOQ: 100 парчиња

Контакт форма