Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Домување со повеќе торби за филтрирање

Почетна » Производи » Течен филтрација » Домување со повеќе торби за филтрирање

Производи

Контактирајте нѐ

 • Тел: 0086 21 54715167 /
          0086 18501617016
 • Е-пошта: info@sffiltech.com
 • Факс: 021 33321505
 • Адреса: Соба Бр.5004, Северно-булинг, зграда на Нова Кангиан Техника, Бр.951 Jianchuan Road, Minhang Disctrict, Шангај Кина
 • Куќиште на филтер за торби со повеќе торби YM

  Опис :1. Пластичен филм внатре и дрвена кутија надвор
  2. претежно палети
  3.Ние правиме пакет како услов на клиентот
  4.Ние сме сигурни дека нашиот пакет добро ја заштити стоката.
  5.инуално нашите производи по морски пат, ако се мали нарачки, ние исто така можеме да избереме авион или Али експрес или Fedex UPS DHL и така натаму
  6.Ние можеме да понудиме ОЕМ етикета во ткаени торба ако количината е голема
  7. Имаме свој испраќач, но ако имате, ние исто така можеме да го користиме и вашиот шпедитер

  Повеќе
 • Куќиште на филтер за повеќе торби БМ

  Опис :1. Пластичен филм внатре и дрвена кутија надвор
  2. претежно палети
  3.Ние правиме пакет како услов на клиентот
  4.Ние сме сигурни дека нашиот пакет добро ја заштити стоката.
  5.инуално нашите производи по морски пат, ако се мали нарачки, ние исто така можеме да избереме авион или Али експрес или Fedex UPS DHL и така натаму
  6.Ние можеме да понудиме ОЕМ етикета во ткаени торба ако количината е голема
  7. Имаме свој испраќач, но ако имате, ние исто така можеме да го користиме и вашиот шпедитер

  Повеќе
 • В.М. брзо отворено куќиште за филтрирање со повеќе торби

  Опис :Вм серија брзо отворање на повеќе куќишта на типични филтри за куќиште, за да се фокусира на ефикасност и безбедност и трајност на корисниците дизајн, главно се користи во повеќе нечистотии, елементи на филтерот треба да се заменуваат често и континуирано производство и брзо префрлување на филтерот, ВМ куќиштето на филтерот е остра алатка за подобрување на ефикасноста на производството. Замената на елементите на филтерот е брза и сигурна, ефикасно го намалува влијанието на нарушувањето во производството предизвикано од компонентите на замена, значително ја подобрува ефикасноста на производството, во исто време, значително го намалува интензитетот на трудот на работниците.

  Повеќе
Почетна Претходно 1 Следна Презиме - Вкупно 3 1 евиденција Тековната страница / Вкупно 1 20 по страница