Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Индустриски централи

Почетна » апликации » Индустриски централи

 • Торба со филтри за полипропилен

  Опис :Заврши третман на полипропилен филтер: Песна, календиран, сет на топлина, жица од не'рѓосувачки челик (анти статички)
  Големина на филтската кеса: дијаметар торба со дијаметар должина 100мм, 125мм, 130мм, 150мм, 180мм, 250мм и др.
  ...

  Повеќе
 • Акрилна вреќа за филтрирање

  Опис :Акрилик игла со хемиско хемиско име на вреќа со прашина се полиакрилонитрил, користете го како суровина со помош на игла со правен систем, а потоа преку специјална водоотпорна обработка на акрилна средна температура се добива игла отпорност на хидролиза ...

  Повеќе
Почетна Претходно 1 Следна Презиме - Вкупно 2 1 евиденција Тековната страница / Вкупно 1 20 по страница