Јазик

СЛЕДЕТЕ:

сите категории

Машина за шиење кратка рака

Почетна » Производи » Машина за шиење на филтри за торби » Машина за шиење кратка рака

Производи

Контактирајте нѐ

 • Тел: 0086 21 54715167 /
          0086 18501617016
 • Е-пошта: info@sffiltech.com
 • Факс: 021 33321505
 • Адреса: Соба Бр.5004, Северно-булинг, зграда на Нова Кангиан Техника, Бр.951 Jianchuan Road, Minhang Disctrict, Шангај Кина
 • Машина за шиење кратка рака

  Опис :1) Машината може да го спречи лизгањето на материјалите и да формира уреден бод.
  2) Тој е опремен со лизгачка навојна навој и вертикална двојна ротирачка кука, која може да формира две паралелни линии на заклучувач.
  3) Оваа машина е електронски контролен мотор. Така може да ја контролира иглата
  секогаш на крпа или под крпа кога машината застанува во текот на шиењето.
  4) Персоналот не треба да го ротира рачното тркало често кога застанува машината, што ја прави работата поудобна.

  Повеќе
Почетна Претходно 1 Следна Презиме - Вкупно 1 1 евиденција Тековната страница / Вкупно 1 20 по страница